Kierownik Zmianowy – Września

KARIERA

Kierownik Zmianowy - Września

Praca na 2 zmiany

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie grupami pracowniczymi (do 7 osób)
  • Realizacja planów produkcyjnych i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów GMP wymaganych w procesie wytwarzania substancji czynnych, nalewek alkoholowych, wyciągów do kosmetyków i suplementów
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych i analiz wydajności produkcji
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP oraz PPOŻ.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Udział w wizytach klientów zewnętrznych, audytach oraz inspekcji

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (towaroznawstwo, technologia żywności, zarządzanie produkcją, pokrewne), preferowane zarządzanie produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i procesem produkcji
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkie podejmowanie decyzji,
  • Efektywne planowanie swojej pracy oraz zespołu,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pakiet socjalny ZFŚS,
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie zdrowotne i grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Stopniowe przechodzenie na 4-dniowy tydzień pracy.

Kariera